Tesettür Giyimin Yeni Moda Akımı

17 Ekim 2018
Tesettür Giyimin Yeni Moda Akımı

        Her yeni yıl kıyafette moda yaratan tarzlar bu yıl da kendini yine göstermektedir. Kullanılan desenlerin çeşitliliği ve renkleri ile yeni yıla her durumda ayak uydurmaktadır. Tesettür giyim de kendini her zaman ki şıklığı ile göstermekte moda renkler ile uyumu her zaman ki gibi yakalamaktadır. Tesettür giyimin bu sene kendini biraz daha açık ve tek renklerle kendini göstermektedir. Dümdüz mavi renkler, bordo renkleri tek düze kullanıp, elbisede hareketlilik kullanılarak zarif görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Elbise ve feraceler tek renk şeklinde kullanılarak kıyafetlerde kanaviçe modelleri ön plana çıkarmışlardır. Tesettür giyimde tek renk olmasının sebebi karmaşıklığı ortadan kaldırarak elbisenin veya feracenin modeline dikkat çekmektedir. Kapalı giyimde en çok tercih edilen modellerden biri olan elbiseler tek düz renkler ile karşımıza çıkarak olmazsa olmazlar arasındadır.

       Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Abiyeleri

      Modanın rengi bu yıl tesettür giyimde kendini göstermektedir. Tesettür giyimde vazgeçilmezlerden en önemlisi abiyelerdir. Abiyeler çeşitli renkler kullanılarak tasarlanmış her davete ve çeşitli makyaj ile uyum sağlanarak tamamlamıştır. modarenkleri tesettür tesettürmodası giyim tamamlayıcı özellik olarak da karşımıza çıkmaktadır.

      Gardrobların İhtişamı Tesettür Giyim

      Kapalı bayanlar en şanslı yıllarından biridir bu yılın modası. Elbiselerde tek renk kullanılarak sadeliği ön plana çıkarmak istemiş fakat aynı zamanda açık renkler ile desen tasarlanmıştır. Bu desenler parçanın göze çarparak farklı alanlarda kullanımını sağlamaktadır. Bordo çiçekli desenler hemen farkedilmeyi sağlamaktadır. Mavi ön plana çıkarak sakinliğin simgesini göstererek biraz daha sakin kişiler için tercih edilmektedir.

      Renklerin Tesettür Giyime Yansıması

      Moda akımında tesettür giyimde yeşil rengin kullanılması karşıdaki kişiye güven vermektedir. Güvenle beraber kendisi de öyle hissetmektedir. Kıyafet gelişigüzel tasarlanmamıştır. Desenleri ile beraber renginin uyumu da yine kişilik analizi yaptırabilmektedir. Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan feraceler koyu renkte tasarlanmaktadır. Bunun sebebi rengin hızlı ve aktif hareket etmesini gösterdiğidir. Kahverengi renk hızlı hareket edilmeyi sağladığı için dış giyim hem uyum açısından hem de yeni modanın kapılarını farklı desenlerle kullanılmak için koyu renkte tasarlanmaktadır. Bu şekilde tasarlanan ürünler bayanların gardrobundan asla eksik olmamaktadır.

          

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.