Düğünler için En Uygun Tesettür Abiye Seçenekleri

10 Mart 2019
Düğünler için En Uygun Tesettür Abiye Seçenekleri

Düğün ve nişan gibi organizasyonlar için tesettür abiye modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Birçok farklı konsepte ve tasarıma ev sahipliği yapan modellerde indirim avantajları da sunuluyor. Abiyeler dayanıklı kumaşlarla imal edilip uzun süreli olarak giyilebilir.

Simli ve Güpürlü Tesettür Abiyeler

Tül kumaştan oluşan tesettür abiye modelleri sim ve güpür detayları ile istenen şıklığı fazlasıyla sağlıyor. İstenildiği takdirde kolye gibi aksesuarlar ile rahatlıkla kombin yapılabilir. Diğer abiye ürünlerine oranla çok daha konforlu olması da bir diğer avantajıdır.

Sıfır yaka ve uzun kollu olan bu modellerde boncuk detayları da mevcuttur. Dantelleri etek ucuna kadar uzanmaktadır. Uygun bir topuklu ayakkabı ile birlikte ikili takım oluşturulabilir.

Pelerinli Tesettür Abiye Seçenekleri

İddialı bir görünüme sahip olan tesettürlü abiyeler de düğün ve benzeri kutlamalar için ideal ölçülere sahiptir. Pelerini çıkarılarak çok daha minimal bir şekilde de giyilebilir. Astarlı ve astarsız versiyonları kategorilerde mevcuttur. Mürdüm ve mor gibi renkleri en çok satılanlar arasında yer alıyor. Başka herhangi bir aksesuara gerek kalmadan tercih edilebilir.

Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli tesettür abiyeler düğünlerde şık olmak isteyen kadınların bir diğer tercihidir. Danteller kol manşetlerinde ve gövde kısmında yer almaktadır. Buna ek olarak tamamıyla dantel kaplamalı olan versiyonları da yeni sahiplerini bekliyor.

Son zamanların moda rengi olan pudra rengindeki abiyeler bu senenin popüler modelleri arasında yer alıyor. Hakim yaka olan modeller kolye aksesuarları ile birlikte zenginleştirilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.