Kıyafetin Vazgeçilmezi:Tunik

02 Ekim 2018
Kıyafetin Vazgeçilmezi:Tunik

Her Ortama Uygun Şık Tunik Modelleri

    Tunik, rahat ve şık olması açısından her ortam için rahatça tercih edebileceğiniz kıyafetler arasında dolabınızda bulunmalıdır. Günlük hayatta, iş ortamlarında ya da özel gecelerde tercih edilebilirlik yönünden birçok tunik kıyafet çeşidi bulunmaktadır. Giyeceğiniz ortama göre tunik modelleri şunlardır;
 
 Günlük Tarzda Giyilebilecek Tunik Modelleri
 
     Günlük hayatta giyebileceğiniz geniş ve salaş modeller rahat hissetmeniz için oldukça önemlidir. Genç kızlar renkli, desenli, asimetrik ya da düz tunikleri tercih ederken, orta yaşlı kadınlar ise sade ve tek renk tunikleri daha çok tercih ediyor. Ayrıca günlük olarak gömlek şeklinde olan önü düğmeli, hakim yakalı tunikleri de spor ve şık görünmek için hiç düşünmeden tercihleriniz arasına alabilirsiniz.
 
 Özel Günlerde Giyilebilecek Tunik Modelleri
 
     Nişan, düğün gibi özel günlerde veya kokteyl ve iş yemeği gecelerine özel daha şık tunik modelleri de mevcut. Özellikle taşlı ve dantel işlemeli tunikleri özel günler için daha çok tercih etmelisiniz. Tuniklerin yaka kısmında ve kol manşetlerinde bulunan volan ve taş işleme gibi minik detaylar sizi daha zarif gösterecektir. Tercihini sadelikten yana yapan kadınlar ise yakasında dantel veya güpür işlemesi bulunan düz kollu tunikleri deniyor. Kanaviçe desenli tunikler de zarif görümüyle tuniklere farklı bir hava katıyor.
 
 İş Ortamlarında Ve Resmi Yemeklerde Giyilebilecek Tunik Modelleri
 
     Günlük giyilen tunikler gibi renkli ve cıvıl cıvıl modeller resmiyeti bozacağından sade ve düz renkler daha çok alıcı buluyor. Eğer ortamda daha ciddi bir hava yaratmak istiyorsanız bel kısmında kuşağı ya da kemeri olan tuniklerden giyebilirsiniz. Yine hakim yaka düğmeli ya da etek kısmı pileli olan tunikler de resmi iş ortamlarında giyilmek için ideal modeller arasında yer alıyor. Tuniğin günlük hayattaki gibi salaş olmasından ziyade üstünüze tam oturması ciddiyet açısından daha dikkat çekici görünmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.