ga('set', 'userId', 'USER_ID'); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.
Garanti ve İade Koşulları

İade ve Değişim Şartları
İade

butikzade.com sayfasından satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

İadesi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, kargo paketinin içinde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderiniz. Ücret iadeniz yapılırken 7,5 TL kargo hizmet bedeli düşülerek hesabınıza gönderilecektir.

Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
İç çamaşırı, mayo, şal ve başörtülerde hijyen sebebi ile iade veya değişim yapılamamaktadır.
Kampanyalı ürünlerde ise sadece beden değişimi yapılır, iade yapılamamaktadır.


Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade Adresi:
Yurtiçi Kargodan Butikzade Tekstil Pazarlama A.Ş. olarak gönderiniz.

İade Tel No:
0312 963 15 65


Değişim: 
Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade koşulları geçerlidir ve İade/ Değişim alanındaki bölümüne göndermiş olduğunuz ve  değişim istediğiniz ürünlerin ürün kodu, adet ve beden bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. Değişimler için tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim yapılarak ürün tekrar size gönderildiği zaman ise kargo ücreti indirimli olarak tarafınıza yansıtılmaktadır.
Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.
İç çamaşırı, mayo, şal ve başörtülerde hijyen sebebi ile iade veya değişim yapılamamaktadır.
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Değişim Adresi:
Ehlibeyt mahallesi Ceyhun Atuf Kansu caddesi Bayraktar Plaza F Blok No:114 Balgat/ANKARA

Değişim Tel No:
0312 963 15 65


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.