Ferace

En Yeni Mevsimlik Ferace Modelleri

10 Mart 2019
En Yeni Mevsimlik Ferace Modelleri

Mevsimlik kıyafet arayan müşteri kitlesi için en yeni ferace modelleri satışa çıkarıldı. İlkbahar - yaz kreasyonu kapsamında tanıtılan bu ürünler kış mevsimlerinde de giyilebilir. Özel kumaşları sayesinde soğuk havalara karşı ekstra korunaklıdır. Birden fazla seçeneği ile birlikte indirimli fiyatlarıyla yeni sahiplerini beklemektedir.

Elbise Görünümlü Feraceler

Elbise görünümlü ferace modelleri bu senenin en iddialı ürünlerinin başında geliyor. Ek olarak çiçek desenleri ile birlikte tasarlanmıştır. Giyimi çok rahat olan bu modeller özgün tasarımlarıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Mor ve bordo ilk renk seçenekleri oluşturuyor. Alternatif ve farklı renkler isteyenler de unutulmadı. Kiremit, gül kurusu ve mint gibi renklerdeki feraceler de mevsimlik olarak giyilebilir.

2019 Ferace Modası

17 Şubat 2019
2019 Ferace Modası

Feraceler, tesettür giyim modasında her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Ayak bileklerine kadar uzanan feraceler, dış giyimin olmazsa olmaz parçaları arasındadır. Ferace modelleri her sezon yenilenmekte ve modaya ayak uydurmayı başarmaktadır. Feraceler son derece rahat ve pratik bir kullanıma sahiptir. Kumaşın özelliğine göre feraceler her mevsim tercih edilebilir dış giyim parçalarındandır.

Geçmişten Günümüze Ferace

30 Ekim 2018
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.