En Yeni Mevsimlik Ferace Modelleri

10 Mart 2019
En Yeni Mevsimlik Ferace Modelleri

En Yeni Mevsimlik Ferace Modelleri

 

Mevsimlik kıyafet arayan müşteri kitlesi için en yeni ferace modelleri satışa çıkarıldı. İlkbahar - yaz kreasyonu kapsamında tanıtılan bu ürünler kış mevsimlerinde de giyilebilir. Özel kumaşları sayesinde soğuk havalara karşı ekstra korunaklıdır. Birden fazla seçeneği ile birlikte indirimli fiyatlarıyla yeni sahiplerini beklemektedir.

Elbise Görünümlü Feraceler

Elbise görünümlü ferace modelleri bu senenin en iddialı ürünlerinin başında geliyor. Ek olarak çiçek desenleri ile birlikte tasarlanmıştır. Giyimi çok rahat olan bu modeller özgün tasarımlarıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Mor ve bordo ilk renk seçenekleri oluşturuyor. Alternatif ve farklı renkler isteyenler de unutulmadı. Kiremit, gül kurusu ve mint gibi renklerdeki feraceler de mevsimlik olarak giyilebilir.

Kolyeli Ferace Seçenekleri

Kolyesi ile birlikte satılan ferace modelleri de dört mevsim giyilmeye uygundur. Sandy adı verilen çok özel ve ithal kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Bu kumaşın en büyük özelliği yazın terletmemesi, kışın ise sıcak tutmasıdır. Mevsim geçişlerinde de sade ama şık bir kıyafet olarak değerlendirilebilir. Bisiklet yakalı olan bu ürünlerde kolye ön plana çıkmaktadır.

Süet Detaylı ve Güpürlü Feraceler

Kuşak ve kemer kısmında yer alan süet detayları bu ferace modellerine bambaşka bir hava katıyor. Aynı zamanda etek kısmında yer alan güpür detayları da hareketli bir imaj oluşturmaktadır. İstenildiği takdirde topuklu ayakkabı ya da çanta aksesuarları ile rahatlıkla kombin yapılabilir. Süet detayları aynı zamanda kol manşetlerinde de bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.